Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Siedmiu na jednego

Data publikacji 17.07.2014

W ręce patrolowców na gorącym uczynku wpadło 7 mężczyzn, którzy pobili swojego znajomego. Jak twierdzą, chcieli w ten sposób wymierzyć mu karę za to, że podobno skrzywdził ich koleżankę. Wszyscy usłyszeli już zarzuty.

Policjanci otrzymali informację o tym, że kilku mężczyzn na ulicy bije jednego. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Bardzo szybko pojawili się na miejscu zdarzenia. Zatrzymali aż 7 osób. Wszyscy atakowali jednego, leżącego na ziemi młodego człowieka. Trafił on do szpitala, doznał obrażeń twarzy i nosa.

Z kolei Maciej B., Kamil K., Robert L., Damian S., Dariusz J., Marcin M., Wojciech M. zostali umieszczeni w policyjnych celach.

Dalsze czynności przeprowadzone przez mundurowych wykazały, że zatrzymani chcieli sami wymierzyć sprawiedliwość i ukarać swojego znajomego za krzywdę, którą rzekomo wyrządził ich koleżance.

Na podstawie złożonego zawiadomienia o pobiciu oraz po przesłuchaniu świadków śledczy zgromadzili dowody, które pozwoliły na przedstawienie mężczyznom zarzutów.

ea/jw

Powrót na górę strony