Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież telefonu i pieniędzy

Data publikacji 30.06.2014

Wczoraj policjanci z Jabłonny zatrzymali 23-letniego Adriana B. podejrzanego o kradzież telefonu i pieniędzy w kwocie 850 zł. W kwietniu mężczyzna razem ze znajomymi wynajmował mieszkanie. Po pewnym czasie współlokatorka zorientowała się, że z mieszkania skradziono jej telefon komórkowy i kopertę z pieniędzmi. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży mienia. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Jabłonnie zostali zawiadomieni przez 24-letnią kobietę, która padła ofiara przestępstwa. Jak oświadczyła pokrzywdzona w kwietniu tego roku na terenie Jabłonny wynajmowała mieszkanie z dwoma współlokatorami. Po pewnym czasie zorientowała się, że została okardzona z telefonu komórkowego i pieniędzy w kwocie 850 zł, które trzymała w kopercie.

Funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania podejrzanego o kradzież Adriana B. Tam odnaleźli i zabezpieczyli skradziony telefon komórkowy.

Jak się okazało mężczyzna był już wcześniej karany za kradzież. Wczoraj 24-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

ek/aw

Powrót na górę strony