Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani świadkowie śmiertelnego wypadku

Data publikacji 30.06.2014

Policjanci z Mokotowa poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 20 maja na wysokości ulicy Madalińskiego. W trakcie tego zdarzenia doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego przez motocyklistę. Wszystkie osoby, które widziały wypadek lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, prosimy o kontakt z funkcjonariuszami.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego mokotowskiej komendy wykonują czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową Warszawa –Mokotów dotyczące śmiertelnego wypadku drogowego. Jak ustalili śledczy, 20 maja około 23.50 na wyznaczonym przejściu dla pieszych na wysokości ulicy Madalińskiego motocykl marki Harley Davidson potrącił pieszego. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie prosimy o kontakt telefoniczny z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa II pod numerem telefonu 22 603-19-20 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00). Informacje można także przekazywać całodobowo pod numerem tel. 22 603-92-50 lub pisemnie na adres e-mail: mokotow@policja.waw.pl

ea/mb

Powrót na górę strony