Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie 23 gramów kokainy

Data publikacji 30.06.2014

Policjanci pionu kryminalnego z komisariatu w Wawrze pozyskali operacyjną informację o tym, że pewien 31-latek może posiadać środki odurzające. Funkcjonariusze zadziałali błyskawicznie i chwilę później Tomasz C. był już zatrzymany, policjanci zabezpieczyli też 23,1 grama kokainy. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

Kryminalni z komisariatu przy ulicy Mrówczej operacyjnie ustalili, że pewien 31-latek może posiadać narkotyki.

Policjanci bardzo szybko podjęli czynności, które miały ich doprowadzić do tego mężczyzny. Funkcjonariusze zebrali niezbędne informacje, podjęli obserwację i w efekcie wpadli na trop Tomasza C. Ten na widok zbliżających się do niego mundurowych, w ostatniej chwili próbował pozbyć się z kieszeni woreczka z białą substancją. W rezultacie została ona zabezpieczona przez kryminalnych, a mężczyzna zatrzymany.

Technicy kryminalistyki przeprowadzili odpowiedni test i zważyli biały proszek. Okazało się, że było to 23,1 grama kokainy.

Tomasz C. wcześniej nie był karany za przestępstwa narkotykowe, w marcu tego troku opuścił więzienie po odbyciu kary za rozbój. Policjanci przedstawili 31-latkowi zarzut, teraz sprawę rozpatrzy już sąd.

ea/jw

Powrót na górę strony