Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad konkubiną, został zatrzymany

Data publikacji 30.06.2014

Policjanci zatrzymali 26-letniego Mateusza B. Miał ponad 2 promile alkoholu we krwi i był podejrzewany o znęcanie się nad swoją konkubiną. Kobieta obawiała się o swoje życie. Twierdziła, że mężczyzna groził, że ją zabije, a także stosował wobec niej przemoc, wyzywał i poniżał. Teraz 26-latek odpowie za popełnione przestępstwo przed sądem.

Po 22.00 funkcjonariusze z patrolówki zostali zaalarmowani przez przerażoną kobietę, która uciekła z mieszkania w obawie o swoje życie. Na miejscu okazało się, że w lokalu pozostał jej pijany konkubent i ich roczna córeczka. Mężczyzna miał się znęcać nad kobietą, wyzywać ją, poniżać, a także stosować przemoc fizyczną. Według pokrzywdzonej sytuacja taka trwała już od miesiąca. Dodatkowo 26-letni Mateusz B. groził zawiadamiającej, że ją zabije.

Policjanci zareagowali bardzo szybko i skutecznie. Mężczyzna został błyskawicznie zatrzymany. Miał 2 promile alkoholu we krwi. Trafił do policyjnego aresztu. Kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. W dalszej kolejności dochodzeniowcy przesłuchali świadków i po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili zatrzymanemu zarzut.

Teraz Mateusz B, odpowie przed sądem za znęcanie się psychiczne i fizyczne.

ea/jw

Powrót na górę strony