Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się fizycznie i psychicznie nad żoną i pasierbicą

Data publikacji 20.06.2014

Zarzutami za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad żoną i pasierbicą zakończyła się interwencja przy ulicy Starej Baśni. Zawiadomienie złożyła kobieta, nad którą 43-latek znęca się od kilku lat. Kobieta odważyła się powiadomić policjantów kierując się troską o bezpieczeństwo swoje i córki. Mężczyzna już był skazany za znęcanie się nad rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policję zawiadomiła kobieta, której mąż po raz kolejny urządził w domu awanturę. Mężczyzna uderzył w twarz swoją żonę i groził, że ją zabije. Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia pojechali na miejsce. Jak się okazało, 43- latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną od kilku lat.

Kobieta zdecydowała się powiadomić Policję, gdyż tego typu sytuacja nie zdarzyła się po raz pierwszy i pokrzywdzona zaczęła obawiać się o swoje bezpieczeństwo. W 2010 roku zapadł wyrok skazujący za znęcanie się nad najbliższymi. Po zakończeniu okresu próby mężczyzna znowu stał się agresywny. Tym razem została założona Niebieska Karta.

Wojciech B. został zatrzymany przez mundurowych z Bielan. Dochodzeniowcy już przedstawili mu zarzut za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną i pasierbicą. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
eb/ij

Powrót na górę strony