Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za znęcanie się nad bliskimi

Data publikacji 09.06.2014

Zarzutami za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad byłą żoną i córką zakończyła się interwencja mundurowych w mieszkaniu na terenie Mokotowa. Policjanci ustalili, że 55-latek znęcał się fizycznie nad swoimi bliskimi już od dłuższego czasu. Jego ofiary doświadczyły również przemocy psychicznej. Funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie dwa zarzuty, a prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Policjantów zawiadomiła kobieta, której były mąż po raz kolejny urządził awanturę. Z jej relacji wynikało, że mężczyzna groził jej śmiercią oraz ubliżał jej. Okazało się, że to nie pierwszy raz, kiedy 55-latek zachowywał się w ten sposób, a jego ofiarą była również 35-letnia córka. Funkcjonariusze zatrzymali Janusza S.

Jak ustalili policjanci, Janusz S. wielokrotnie wszczynał awantury, będąc pod wpływem alkoholu w trakcie których szarpał kobiety, popychał, obrażał oraz groził śmiercią. Wszystko wskazuje na to, że 55-latek znęcał się nad nimi psychicznie i fizycznie już od kilku lat. Funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty za te przestępstwa, a prokurator zastosował policyjny dozór. Może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

ea/mb

Powrót na górę strony