Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili mężczyznę, bo zwrócił im uwagę

Data publikacji 03.06.2014

Ten dzień dla czwórki młodych osób zakończył się w policyjnej celi. Marcin B., Arkadiusz K., Michał M. i Mariusz M. usłyszeli w komisariacie na Targówku zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni w tramwaju spożywali alkohol, tańczyli i głośno zachowywali. Kiedy mężczyzna zwrócił im kilka razy uwagę, żeby się uspokoili, ci rzucili się na niego, szarpali i uderzali go po twarzy. Teraz całej czwórce może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło po godzinie 23. Czwórka młodych mężczyzn jadących tramwajem spożywała alkohol, krzyczała i tańczyła w tramwaju. Kiedy jeden z pasażerów zwrócił im uwagę, ci rzucili się na niego, bili i szarpali. Całe zdarzenie zakończyło się na przystanku.

Policjanci z Targówka, powiadomieni o sytuacji, zatrzymali podejrzanych mężczyzn, którzy trafili do policyjnego aresztu. Czwórka mężczyzn była pod wpływem alkoholu. Po zebraniu materiału dowodowego, Marcin B. (21 l.), Arkadiusz K. (24 l.), Michał M. (22 l.) i Mariusz M. (22 l.) usłyszeli zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu. Teraz całej czwórce może grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

ms/aw

Powrót na górę strony