Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się, został objęty dozorem

Data publikacji 05.05.2014

Wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który został wskazany przez żonę jako sprawca znęcania się psychicznego i fizycznego. Po kolejnej awanturze, podczas której doszło również do przemocy fizycznej, pokrzywdzona uciekła z domu do koleżanki i dopiero stamtąd wezwała Policję. 56-letni Sławomir S. był już w przeszłości karany za to samo przestępstwo, usłyszał zarzut, w prokuraturze został objęty policyjnym dozorem.

Wywiadowcy zostali zaalarmowani przez roztrzęsioną kobietę, która powiadomiła, że jej mąż od dłuższego czasu znęca się nad nią psychicznie i fizyczne.

Tym razem po raz kolejny będąc w stanie nietrzeźwości wszczął awanturę, podczas której nie tylko ubliżał kobiecie i ją wyzywał, ale przede wszystkim pobił, przewrócił na ziemię, kopał i uderzał po całym ciele, a do tego groził, że ją zabije. Podobne groźby i to przy użyciu noża zdarzały się już wcześniej, tak twierdziła pokrzywdzona. Kobieta uciekła do koleżanki i dopiero stamtąd wezwała pomoc. Policjanci udali się do mieszkania, w którym zastali pijanego i bardzo agresywnego 56-letniego Sławomira S. Został on zatrzymany.

Pokrzywdzona złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, śledczy przesłuchali świadków, wykonali wszystkie niezbędne czynności procesowe i na tej podstawie przedstawili 56-latkowi zarzut. Jak się okazało, podejrzany był już wcześniej karany za popełnienie tego samego przestępstwa. W prokuraturze podjęto decyzję o objęciu Sławomira S. policyjnym dozorem.

ea/jw

Powrót na górę strony