Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli tabletki na potencję

Data publikacji 25.04.2014

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z północnopraskiej komendy, w wyniku zorganizowanej zasadzki, zabezpieczyli znacznej ilości środki farmaceutyczne w ilości ponad 3 tysięcy sztuk tabletek na potencję. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby. Teraz policjanci sprawdzają czy zabezpieczony towar mógł służyć do handlu środkami farmaceutycznymi. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą z północnopraskiej komendy, w wyniku zorganizowanej zasadzki, zabezpieczyli na terenie parkingu na warszawskim Targówku, znacznej ilości środki farmaceutyczne w ilości ponad 3 tysięcy sztuk tabletek na potencję. Tabletki były ukryte w torbach i kartonach. W trakcie podjętej interwencji zostały zatrzymane w tej sprawie dwie osoby.

W trakcie przeszukania, funkcjonariusze zabezpieczyli liczne dokumenty związane z środkami farmaceutycznymi. Teraz funkcjonariusze sprawdzają czy zabezpieczone tabletki miały zostać wprowadzone do obrotu bez wymaganych zezwoleń. Sprawa ma charakter rozwojowy.

ea/ms
 

Powrót na górę strony