Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Groził byłej konkubinie

Data publikacji 19.03.2014

Po tym jak wystraszona kobieta zaalarmowała Policję o tym, że jej były konkubent grozi jej pozbawieniem życia i jest przed jej drzwiami, patrol Policji natychmiast udał się na miejsce. Po chwili agresywny i pijany Artur N. był już w rękach funkcjonariuszy. Od kilku dni mężczyzna telefonował do kobiety i jej groził. 43-latek, w związku z wcześniejszą sprawą dotyczącą znęcania się nad konkubiną, miał orzeczony zakaz zbliżania się do niej i zakaz kontaktowania się oraz decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym. Artur N. tym razem został również doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na warszawskim Targówku. Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna grozi kobiecie i stoi przed jej drzwiami. Funkcjonariusze po chwili byli już na miejscu. Agresywny i pijany mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że 43-latek ma niemalże dwa promile alkoholu w organizmie. W trakcie dalszych sprawdzeń okazało się, że w 2013 roku mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad konkubiną i ma orzeczony zakaz zbliżania się i zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Dochodzeniowcy zebrali materiał dowodowy i przekazali podejrzanego w ręce prokuratora. Artur N. usłyszał zarzut gróźb karalnych i został objęty dozorem policyjnym.

ea/ms
 

Powrót na górę strony