Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie unikną kary

Data publikacji 28.02.2014

Trzy osoby poszukiwane zatrzymali piaseczyńscy policjanci z wydziału kryminalnego. 27-letni Kamil T., 43-letni Dariusz B., 21-letni Artur B. byli poszukiwani nakazami doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego wydanymi przez Sąd Rejonowy w Piasecznie.

Piaseczyńscy policjanci z wydziału kryminalnego sukcesywnie prowadzą działania mające na celu zatrzymanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W wyniku tych działań zatrzymane zostały kolejne osoby poszukiwane na podstawie nakazów doprowadzenia do aresztu śledczego lub zakładu karnego.

Kamil T. „zapomniał” zgłosić się do zakładu karnego, w którym miał odbyć karę 2 lat pozbawienia wolności za rozbój. Wpadł wczoraj w ręce piaseczyńskich kryminalnych. Nakaz doprowadzenia wydał za nim Sąd Rejonowy w Piasecznie.

Dariusz B. chciał uniknąć odpowiedzialności i nie stawił się do zakładu karnego, w którym miał odbyć karę 20 dni pozbawienia wolności. Nakaz doprowadzenia wydał za nim Sąd Rejonowy w Piasecznie.

Za Arturem B. Sąd Rejonowy w Piasecznie wydał trzy nakazy doprowadzenia do aresztu śledczego. Dziś został zatrzymany przez piaseczyńskich kryminalnych na terenie gminy Góra Kalwaria.

Zatrzymani mężczyźni, zgodnie z dyspozycją nakazów, zostaną doprowadzeni do aresztu śledczego.

mb/aw

Powrót na górę strony