Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nożem swojego kolegę

Data publikacji 28.02.2014

Policjanci grodziskiej drogówki zatrzymali 33-latka, który w Międzyborowie zadał kilka ciosów nożem swojemu koledze. Arkadiusz W. odpowie teraz za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Dyżurny grodziskiej komendy został powiadomiony telefonicznie przez dyspozytora pogotowia ratunkowego o pchnięciu nożem mężczyzny na terenie Międzyborowa. Po otrzymaniu informacji natychmiast skierował w miejsce zdarzenia patrole policyjne.

Podczas sprawdzania terenu, patrol ruchu drogowego zauważył mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi sprawcy. Okazał się nim Arkadiusz W. Ponadto na widok policjantów 33 – latek odrzucił nóż, którym zadał ciosy swojemu koledze. W trakcie zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, miał prawie 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Policjanci ustalili, że przyczyną całego zajścia była kłótnia obu mężczyzn o dziewczynę, którą to rzekomo miał oczerniać pokrzywdzony. Za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu 33-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

sj/aw

Powrót na górę strony