Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za znieważenie, naruszenie nietykalności cielesnej i wywieranie wpływu na policjantów

Data publikacji 28.02.2014

Ten poranek zakończył się dla Dominika S. zatrzymaniem, a w konsekwencji zarzutami dotyczącymi znieważenia, naruszenia nietykalności policjantów oraz wywieraniem wpływu na czynności funkcjonariuszy. W trakcie interwencji w związku z zakłócaniem spokoju, mężczyzna rzucił się na policjantów, kopał i uderzał. 19-latek trafił do policyjnego aresztu.

Była po 8 rano. Policjanci z patrolówki z Targówka otrzymali zgłoszenie w związku z awanturą i zakłócaniem spokoju. Na miejscu drzwi od mieszkania otworzył młody mężczyzna, który od razu był agresywny w stosunku do policjantów. Po krótkiej rozmowie, w pewnej chwili rzucił się na nich, wyzywał i szarpał za mundur. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali pijanego mężczyznę. Badanie alkomatem wykazało, że 19-latek miał promil alkoholu w organizmie.

Dochodzeniowy zebrali materiał dowodowy. Dominik S. usłyszał zarzuty dotyczące znieważenia, naruszenia nietykalności policjantów oraz wywieraniem wpływu na czynności funkcjonariuszy. W trakcie przesłuchania podejrzany przyznał się do zarzucanych czynów i poddał dobrowolnie karze.

ea/ms

Powrót na górę strony