Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nożem

Data publikacji 26.02.2014

Rany od noża w okolicach klatki piersiowej i przedramienia to efekt spotkania pokrzywdzonego z mężczyzną, z którym wcześniej miał zatarg. Patrolowcy z Bielan zatrzymali pijanego Krzysztofa B., i osadzili w policyjnym areszcie. 23-latek odpowie teraz za naruszenie czynności narządu ciała powyżej siedmiu dni.

Patrolowcy z Bielan zatrzymali 23-latka, który dotkliwie pobił mężczyznę, z którym wcześniej miał zatarg. Krzysztof B. wspólnie ze znajomymi wyszedł przed blok przy ulicy Wrzeciono. Do grupy osób podszedł, niczego nie podejrzewając, pokrzywdzony. Na taką okazję czekał tylko Krzysztof B. 23-latek wyjął nóż i zadał nim kilka ciosów w okolice klatki piersiowej i przedramienia swojej ofierze. Mężczyzna trafił do szpitala, a Krzysztof B. w ręce policji, która była na miejscu kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia o awanturze.

Krzysztof B. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna we krwi miał ponad 2 promile alkoholu. Policjanci z Bielan już przesłuchali 23-latka. Mężczyzna usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała powyżej dni siedmiu. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/eb

Powrót na górę strony