Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł podczas kontroli drogowej

Data publikacji 04.02.2014

W ręce policjantów z Ochoty trafił mężczyzna, który wsiadł za kierownicę forda pod wpływem narkotyków. Mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu niewielką ilość marihuany i krzewy konopi. Teraz 25-latek odpowie za popełnione czyny. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Policjanci ze stołecznego wywiadu w rejonie ulicy Białobrzeskiej zatrzymali do kontroli kierowcę forda. Funkcjonariusze zbadali jego stan trzeźwości i sprawdzili wszystkie dokumenty. Ponieważ mężczyzna od początku policyjnych czynności był nadpobudliwy i zdenerwowany, mundurowi postanowili sprawdzić, czy nie jest pod wpływem narkotyków. Badanie wykazało, że zanim 25-latek wsiadł za kierownicę zażywał marihuanę. Paweł Ś. został zatrzymany i trafił do komendy na Ochocie.

Funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu udali się do mieszkania 25-latka. Podczas przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli dwie doniczki z kwiatostanami konopi indyjskich oraz woreczek foliowy z marihuaną. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków, prowadzenie pojazdu pod ich wpływem oraz uprawę krzewów konopi. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

ea/ew
 

Powrót na górę strony