Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci w pościgu zatrzymali pijanego kierowcę

Data publikacji 04.02.2014

Policjanci z patrolówki z Targówka zatrzymali w bezpośrednim pościgu, przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych, pijanego kierowcę. Badanie alkomatem wykazało, że Cezary Z. miał dwa promile alkoholu w organizmie. 28-latek trafił do policyjnej celi. Podejrzany już usłyszał zarzut. W trakcie sprawdzeń okazało się, że mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne przestępstwo.

Około 18.00 policjanci z patrolówki z Targówka spostrzegli jadącego nissana. Brawurowa jazda kierującego zwróciła uwagę funkcjonariuszy. Policjanci natychmiast udali się za kierującym. Pomimo użycia sygnałów świetlnych i dźwiękowych przez policjantów, kierujący nissanem nie zatrzymał się do kontroli i próbował uciec. Funkcjonariusze udali się w pościg za pojazdem. Przy posesji w dzielnicy, policjanci zatrzymali nissana. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący Cezary Z. miał dwa promile alkoholu w organizmie.

28-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dochodzeniowy, po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili podejrzanemu zarzut dotyczący prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. W trakcie sprawdzeń wyszło na jaw, że Cezary Z. w przeszłości był już karany za podobne przestępstwo. W trakcie przesłuchania, 28-latek przyznał się i poddał dobrowolnie karze. Mężczyzna usłyszał również o zakazie prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych na okres 4 lat.

ea/ms
 

Powrót na górę strony