Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponownie ukrył się w gołębniku

Data publikacji 31.01.2014

Policjanci z wydziału kryminalnego w Otwocku, zatrzymali poszukiwanego listem gończym 30- letniego mężczyznę. Wpadł choć przed zatrzymaniem ukrył się w gołębniku. Funkcjonariusze nie dali się jednak zwieść mając w pamięci fakt, że ten sam mężczyzna kilka lat wcześniej także w obawie przed zatrzymaniem wszedł do gołębnika, tym razem u swojego sąsiada.

Policjanci z wydziału kryminalnego w Otwocku, zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, wczoraj po południu weszli na teren jednej z posesji. Według posiadanej informacji miał się tu znajdować poszukiwany za oszustwa listem gończym 30- letni mężczyzna.

Przeszukanie pomieszczeń mieszkalnych okazało się bezskuteczne, natomiast policjanci mając w pamięci prowadzone przed kilkoma laty poszukiwania tego samego mężczyzny zaprowadziły ich do znajdującego się tu gołębnika. To właśnie w nim ukrył się wówczas poszukiwany także dziś 30- latek.

Jednak wczoraj zgodnie z przeznaczeniem znajdowały się tam wyłącznie ptaki. Natomiast policyjna czujność skierowała uwagę na sąsiednią posesję, gdzie również na dachu znajdował się gołębnik.

Po jego sprawdzeniu okazało się, że mundurowi mieli słuszne przypuszczenia, bowiem wewnątrz wśród ptaków znajdował się poszukiwany 30- latek. „Gołębiarz” trafił do policyjnej celi, a dziś zgodnie z listem gończym na najbliższe 13 miesięcy trafił do zakładu karnego.

js


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 7.16 MB)

Powrót na górę strony