Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wszystko przez narzeczoną

Data publikacji 31.01.2014

Wywiadowcy zatrzymali 38-letniego Dariusza K., który wybił w tramwaju szybę. Jak twierdził, zrobił to w złości dlatego, że pokłócił się ze swoją narzeczoną. Mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu we krwi. W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi do 5 lat więzienia.

Pół godziny przed północą wywiadowcy usłyszeli w radiostacji, że motorniczy jednego z tramwajów potrzebuje pomocy. Funkcjonariusze natychmiast udali się na wskazany przystanek.

Na miejscu zgłaszający wskazał im pasażera, który wcześniej, kiedy jeszcze stał na przystanku, a drzwi tramwaju były już zamknięte kopnął w nie i wybił szybę. Motorniczy wpuścił go, a potem wezwał Policję.

Początkowo 38-letni Dariusz K. udawał, że nie ma pojęcia, o czym policjanci do niego mówią. Dopiero kiedy wyjaśnili mu, że zostaje zatrzymany, jako podejrzewany o uszkodzenie mienia, przyznał, że faktycznie w złości wybił szybę, a wszystko dlatego, że pokłócił się ze swoją narzeczoną i to wszystko przez nią.

W chwili zatrzymania 38-latek miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Trafił do policyjnej celi.

W wydziale do walki z przestępczością przeciwko mieniu policjanci zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili Dariuszowi K. zarzut uszkodzenia mienia. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/jw

 

Powrót na górę strony