Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju

Data publikacji 31.12.2013

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju w jednym z otwockich sklepów. 36- latek wszedł do sklepu uderzył i powalił na ziemie ekspedientkę, a następnie ukradł alkohol. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

W niedzielę po południu do jednego z otwockich sklepów wszedł mężczyzna. Nie mając zamiaru uiszczenia zapłaty zażądał wydania alkoholu. Gdy spotkał się ze sprzeciwem ekspedientki, uderzył ją i przewrócił, po czym ze sklepowej półki wziął litr alkoholu i piwo.

Następnie wyszedł i szybko oddalił się w kierunku pobliskiego osiedla. Wezwani na miejsce policjanci dotarli do świadków tego zdarzenia, co pozwoliło im na szybkie ustalenie personaliów sprawcy rozboju.

Funkcjonariusze, już po kilkudziesięciu minutach od zdarzenia zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa. 36-letni mieszkaniec Otwocka, w przeszłości był już karany za podobne przestępstwa. Wczoraj został on doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut dokonania rozboju. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.
js

Powrót na górę strony