Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pół kilograma narkotyków nie trafi na czarny rynek

Data publikacji 31.12.2013

Policjanci z nowodworskiej komendy zatrzymali 4 mężczyzn, którzy podejrzani są o posiadanie i wprowadzanie do obrotu narkotyków. Funkcjonariusze podczas przeszukania posesji u jednego z zatrzymanych znaleźli prawie 0,5 kg narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany. Dwóch mężczyzn decyzją sądu trafiło na miesiąc do aresztu. Wszystkim może grozić od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego nowodworskiej komendy zatrzymali 33-letniegoWojciecha Ł., 20-letniego Piotra B., 42-letniego Piotra S. oraz 53-letniego Adama S., mieszkańców powiatu nowodworskiego, którzy są podejrzani o posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków.

Funkcjonariusze na terenie posesji Wojciecha Ł., zabezpieczyli w sumie bez mała 0,5 kg narkotyków. Ponad 370 gramów amfetaminy ukryte było w pomieszczeniu gospodarczym, a ponad 90 gramów marihuany zakopane było za budynkiem w ziemi.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że 33-letni Wojciech Ł oraz 20-letni Piotr B., prawdopodobnie wspólnie i w porozumieniu posiadali i wprowadzali do obrotu znaczną i ilość środków odurzających. Taki też usłyszeli zarzuty. Na wniosek prokuratora nowodworski sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres miesiąca.

42-letni Piotr S. usłyszał zarzut posiadania narkotyków i trafił pod dozór policji. Taki sam zarzut usłyszy prawdopodobnie 4 z zatrzymanych. Obu grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

sk


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 11.09 MB)

Powrót na górę strony