Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy sprawcy kradzieży damskiej torebki

Data publikacji 30.12.2013

Policjanci z Mokotowa poszukują sprawcy kradzieży damskiej torebki. Mężczyzna, którego zdjęcie publikujemy, wyrwał ją z ręki kobiecie stojącej na stacji metra. Każdy, kto go rozpoznaje lub posiada jakiekolwiek informacje na jego temat, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży torebki obywatelki Białorusi. Do zdarzenia doszło 11 listopada 2013 r. na stacji metra „Pole Mokotowskie”. Sprawca wyrwał ją kobiecie z ręki. Wartość strat oszacowano na kwotę 1.300 złotych. Policjanci zabezpieczyli zapis nagrania z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tą kradzieżą.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z mokotowski policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu pod numerem telefonu (22) 603-13-71. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mokotow@policja.waw.pl

mb/aw

Powrót na górę strony