Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani w związku z kradzieżami

Data publikacji 30.12.2013

Kilkadziesiąt sztuk męskich ubrań odzyskali policjanci z wydziału kryminalnego po tym, jak zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o ich kradzież. Ponadto w samochodzie jednego z nich funkcjonariusze znaleźli marihuanę.

Policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali informację o kradzieżach z terenu hurtowni ubrań. Właściciel stwierdził, że dochodziło do nich od września tego roku, a swoje straty wycenił na około 150 tysięcy złotych. Wskazał także osoby, które podejrzewał o związek ze zdarzeniami.

Kilka dni później, po weryfikacji uzyskanych informacji, na teren sokołowskiej firmy przyjechali policjanci. Zatrzymali dwóch pracowników hurtowni. W wyniku przeszukania ich szafek pracowniczych, samochodów oraz mieszkań policjanci odzyskali ponad 100 sztuk odzieży męskiej: swetrów, koszul, kurtek, marynarek noszących loga światowych marek. Ponadto, na poczet przyszłych kar zabezpieczyli prawie 20 tysięcy złotych. Ponadto w samochodzie jednego z zatrzymanych było prawie 2,5 grama marihuany.

28-latek i 30-latek trafili do policyjnych cel. Po przesłuchaniu prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec nich dozoru policyjnego. Funkcjonariusze będą sprawdzali, co stało się z wcześniej zabranymi rzeczami.
dn/ij

Powrót na górę strony