Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany w Puławach, zatrzymany w Konstancinie-Jeziornie

Data publikacji 30.12.2013

Uwagę policjantów z Oddziałów Prewencji Policji KSP, pełniących służbę na terenie Konstancina-Jeziorny, zwrócił młody chłopak, który nerwowo się zachowywał. Po wylegitymowaniu okazało się, że jest on poszukiwany przez funkcjonariuszy z Puław. Bogdan K. uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Puławach.

Wczoraj policjanci z Oddziałów Prewencji KSP patrolowali rejon Konstancina-Jeziorny. W czasie patrolu zwrócili uwagę na grupkę młodych chłopaków. Jeden z nich na widok funkcjonariuszy bardzo nerwowo się zachowywał. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania chłopaka i postanowili go wylegitymować.

Po wylegitymowaniu funkcjonariusze ustalili, że jest to Bogdan K. Młody  chłopak był poszukiwany przez Policję z Puław. Jak się okazało, trzy tygodnie temu uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Puławach.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że uciekinier przyjechał na teren Konstancina-Jeziorny odwiedzić rodzinę i znajomych. Bogdan K. został zatrzymany i umieszczony w Policyjnej Izbie Dziecka.

hkk/aw

Powrót na górę strony