Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za zaatakowanie konkubenta nożem

Data publikacji 04.12.2013

Policjanci z Błonia natychmiast po otrzymaniu informacji o mężczyźnie z ranami kłutymi udali się na miejsce zdarzenia. Następnie zatrzymali konkubinę pokrzywdzonego. Kobieta była nietrzeźwa. Miała 2,5 promila alkoholu w organizmie. 63-latka usłyszała już zarzut za naruszenie czynności narządów ciała poprzez zadanie pokrzywdzonemu ciosów nożem. Prokurator objął kobietę dozorem Policji.

Kilka minut po 4.00 nad ranem dyżurny komisariatu w Błoniu został powiadomiony przez pogotowie ratunkowe o mężczyźnie z ranami kłutymi. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego. Funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia i zatrzymali konkubinę pokrzywdzonego. Kobieta była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało, że miała 2,5 promila alkoholu w organizmie.

63-latkę policjanci osadzili w policyjnej celi. Mężczyzna z obrażeniami ręki i klatki piersiowej został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta usłyszała już zarzut naruszenie czynności narządów ciała poprzez zadanie pokrzywdzonemu ciosów nożem. Prokurator zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

ego/aw

Powrót na górę strony