Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za udzielanie narkotyków

Data publikacji 29.11.2013

Policjanci z Podkowy Leśnej podczas kontroli drogowej zatrzymali 26-letniego kierowcę. Mężczyzna w swoim samochodzie miał ponad 11 gramów narkotyków. Funkcjonariusze szybko ustalili, że Tomasz B. od ponad roku handlował marihuaną. Mężczyzna usłyszał zarzut wielokrotnego udzielania środków odurzających i usiłowania tego przestępstwa. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny dozoru policji.

Po 20.00 policjanci z Podkowy Leśnej zatrzymali do kontroli auto, jadące ul. Lotniczą. Podczas rozmowy z kierującym funkcjonariusze zauważyli jego nerwowe zachowanie i postanowili sprawdzić samochód mężczyzny. W schowku policjanci znaleźli papierowe opakowanie wypełnione suszem roślinnym. Kierowca potwierdził, że znaleziony przedmiot należy do niego. Torba z suszem została zabezpieczona, a 26-latek podejrzewany o posiadanie narkotyków zatrzymany.

Po sprawdzeniu zabezpieczonej substancji policjanci potwierdzili, że mężczyzna miał w samochodzie ponad 11 gramów marihuany. Podczas dalszych czynności operacyjnych i dochodzeniowych funkcjonariusze ustalili, że 26-latek od ponad roku dostarczał narkotyki innej osobie, a znaleziona marihuana również była przeznaczona na sprzedaż. Tomasz B. usłyszał zarzut wielokrotnego udzielania środków odurzających oraz usiłowania tego przestępstwa. Prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny dozoru policji.

ea/kz

Powrót na górę strony