Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złamał zakaz sądowy

Data publikacji 29.11.2013

Policjanci z Prażmowa zatrzymali 37-letniego Sławomira J., który zwrócił na siebie uwagę niepewnym stylem jazdy. Nic dziwnego, zatrzymany do kontroli kierowca miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie oraz orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, który obowiązuje do lipca 2017 roku.

Policjanci każdego dnia reagują na sygnały świadczące o tym, że ulicami i drogami naszego powiatu porusza się kierowca po spożyciu alkoholu. Osoby decydujące się na jazdę po alkoholu wykazują się brakiem rozsądku i lekkomyślnością. Dla takich kierowców i rowerzystów nie ma miejsca na naszych drogach – pijany kierujący jest poważnym zagrożeniem, nie tylko dla siebie, ale i dla innych użytkowników dróg.

Przekonał się o tym kierowca  fiata, który wczoraj po godzinie 18.30 został zatrzymany przez policjantów z Prażmowa patrolujących rejon miejscowości Ławki. Na widok policyjnego radiowozu stracił pewność siebie. Nie wiedział, czy ma kontynuować dalszą jazdę, czy się zatrzymać. Wyglądało na to, że chciał uniknąć spotkania z policyjnym patrolem.

Nic dziwnego, że 37-latek zaczął się dziwnie zachowywać W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie oraz zakaz prowadzenia pojazdów od lipca 2013 r. do lipca 2017r. na mocy wyroku sądowego.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

mb/aw

Powrót na górę strony