Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za uszkodzenie i groźby

Data publikacji 14.11.2013

Policyjnym dozorem został objęty 35-latek zatrzymany przez mundurowych z ursynowskiego komisariatu. Mężczyzna jest podejrzany o kierowanie gróźb wobec mieszkanki dzielnicy oraz uszkodzenie jej samochodu. Wpadł w ręce funkcjonariuszy, kiedy po raz kolejny dobijał się do drzwi jej mieszkania. Wczoraj usłyszał dwa zarzuty. Za te przestępstwa może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do mieszkania na terenie dzielnicy. Z informacji, które uzyskali funkcjonariusze wynikało, że do drzwi dobijał się mężczyzna, który wcześniej widziany był w garażu, w którym mundurowi odnaleźli bmw z poprzecinanymi oponami. Policjanci po rozmowie z właścicielką mieszkania ustalili, że do drzwi dobijał się jej były narzeczony i wszystko wskazywało na to, że to również on mógł uszkodzić samochód, który był jej własnością. Z relacji kobiety wynikało także, że jakiś czas temu mężczyzna groził jej nożem oraz oblaniem kwasem.

Funkcjonariusze zatrzymali 35-latka, kiedy po raz kolejny dobijał się do drzwi . Mężczyzna był pijany. Kobieta złożyła w komisariacie zawiadomienie o groźbach i uszkodzeniu samochodu. W bmw została także wybita tylna szyba, a wartość strat oszacowano na kwotę ponad 3 tys. złotych. Wczoraj 35-latek usłyszał dwa zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Za te przestępstwa może mu grozić kara do 5 lat więzienia.

mb/aw

Powrót na górę strony