Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wykorzystał dobre serce znajomego

Data publikacji 07.11.2013

Kryminalni z Żoliborza zatrzymali Michała G. Mężczyzna wykorzystał dobre serce znajomego, który pozwolił mu zamieszkać w domku letniskowym i zabrał laptopa, dwa rowery, kajak oraz elektronarzędzia o wartości prawie 10 000 złotych. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za kradzież, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W październiku, policjantów z Żoliborza, pokrzywdzony powiadomił o kradzieży elektronarzędzi z domku letniskowego przy ulicy Gwiaździstej. Okazało się, że mężczyzna udostępnił klucze znajomemu, który miał opiekować się działką. 31-latek wykorzystał dobre serce właściciela i zabrał rzeczy o wartości prawie 10 000 złotych. Jego łupem padł laptop, 2 rowery, hydrofory, kosa spalinowa, piła spalinowa, wiertarki, wyrzynarka, szlifierki, a nawet kajak i buty. Właściciel dopiero po kilku dniach zorientował się, że został okradziony i wówczas powiadomił policję.

Sprawą zajęli się kryminalni z Żoliborza. Przez kilkanaście dni prowadzili czynności operacyjne zmierzające do ustalenia danych mężczyzny i jego aktualnego miejsca pobytu.

31-letni Michał G. został zatrzymany. Mężczyzna już usłyszał zarzuty za kradzież cudzego mienia. Teraz grozi mu karta do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/eb

Powrót na górę strony