Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradli manekina spod sklepu

Data publikacji 05.11.2013

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn, zatrzymanych przez wywiadowców i funkcjonariuszy z prewencji. Są oni podejrzani o kradzież manekina z damskimi ubraniami, spod jednego ze sklepów przy ulicy 11-ego Listopada w Mińsku Mazowieckim. 28-letni Alan P. i 35-letni Rafał Ł. usłyszeli już zarzuty popełnienia kradzieży manekina.Grozi im za to do 5 lat więzienia.

Policjanci z mińskiej Komendy przyjęli zgłoszenie o kradzieży damskiego manekina wraz z ubraniami, spod sklepu odzieżowego przy ulicy 11-ego Listopada w Mińsku Mazowieckim. Ze wstępnych informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy, wynikało, że mogli tego dokonać dwaj mieszkańcy Mińska Mazowieckiego, 28-letni Alan P. i 35-letni Rafał Ł.

Zatrzymaniem potencjalnych sprawców zajęli się policjanci z wydziału prewencji i wywiadowcy. Tego samego dnia, kiedy zgłoszono kradzież manekina, mężczyzn podejrzewanych o jego kradzież zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie.

W chwili zatrzymania Rafał Ł. i Alan P. mieli ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.  Mężczyźni kolejna noc spędzili w policyjnej celi. Kiedy wytrzeźwieli, trafili na przesłuchanie, gdzie przedstawiono im zarzut popełnienia kradzieży manekina. Podczas przesłuchania, przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

dn


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.76 MB)

Powrót na górę strony