Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z siekierą na sąsiada

Data publikacji 04.11.2013

Policjanci z Targówka interweniowali w związku z awanturą sąsiedzką. Na miejscu okazało, się, że dwaj sąsiedzi pokłócili się o drewnianą szafkę, która stała na korytarzu. W trakcie awantury, jeden z nich chwycił za siekierę i grożąc drugiemu, rzucił się na niego raniąc go. Mężczyzna trafił do szpitala, a Aleksander J. został zatrzymany.

Wszystko zaczęło się około 20:00, kiedy to policjanci z Targówka zostali zaalarmowani, że przy ulicy Święciańskiej doszło do awantury pomiędzy sąsiadami. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że powodem awantury pomiędzy mężczyznami była drewniana szafka, która stała na korytarzu. W trakcie kłótni najprawdopodobniej Aleksander J. chwycił za siekierę i grożąc pozbawieniem życia sąsiadowi rzucił się na niego z siekierą. W wyniku tego pokrzywdzony został ranny w przedramię i trafił do szpitala.

55-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po zebraniu materiału dowodowego, zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała i gróźb karalnych.
ms/ij

Powrót na górę strony