Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni przejęli znaczną ilość narkotyków

Data publikacji 26.10.2013

Blisko 200 gramów marihuany, elektroniczną wagę oraz pieniądze na poczet przyszłych kar zabezpieczyli kryminalni podczas ostatnich działań. Policjanci zatrzymali także 33-latka. Mężczyzna usłyszał już w prokuraturze zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków i został objęty policyjnym dozorem. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową sprawdzają każdą informację o sprawcach takich czynów. Tym razem udali się w rejon ulicy Cybernetyki, którą miał jechać mężczyzna podejrzewany o posiadanie znacznej ilości marihuany. Po jakimś czasie zatrzymali do kontroli samochód, za kierownicą którego siedział 33-latek. Kryminalni znaleźli pod tylną kanapą torbę foliową, w której jak się potem okazało znajdowało się blisko 200 gramów marihuany.

Policjanci zabezpieczyli na poczet przyszłych kar 2 tys. złotych. Wczoraj 33-latek usłyszał w prokuraturze zarzut i został objęty policyjnym dozorem. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co może mu grozić kara do 10 lat więzienia.
mb/ij

Powrót na górę strony