Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Okradali dach z blachy

Data publikacji 21.10.2013

Policjanci z prewencji trafnie wytypowali osoby mające związek z kradzieżami metalowych elementów dachu, z pustostanu znajdującego się u zbiegu ulic Szpitalnej i Siennickiej w Mińsku Mazowieckim. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i kobietę, którym przedstawiono zarzut karny popełnienia kradzieży. 35-letni Paweł C. i jego 33-letnia wspólniczka Izabela P. przyznali się i dobrowolnie poddali się karze. Policjanci przypominają, że za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Policjanci z prewencji zajęli się wyjaśnieniem sprawy kradzieży elementów metalowych, które kilkakrotnie demontowano z dachu pustostanu znajdującego się u zbiegu ulic Szpitalnej i Siennickiej w Mińsku Mazowieckim.

Policjantom udało się wytypować osoby, które mogły być zamieszane w opisywane kradzieże. Na policyjne przesłuchania trafiło dwoje mieszkańców powiatu mińskiego, 35-letni Paweł C. i jego znajoma 33-letnia Izabela P.

Policjanci po dokładnej analizie zgromadzonych w sprawie materiałów, zdecydowali, że opracują zarzut karny popełnienia kradzieży i przedstawią go Pawłowi C. oraz Izabeli P. W rezultacie mężczyzna i kobieta przyznali się i dobrowolnie poddali się karze.

eb/dn

Powrót na górę strony