Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie chciał zapłacić rachunku i rzucił się na policjantów

Data publikacji 11.10.2013

Agresywny i awanturujący się mężczyzna, to kolejny przypadek, kiedy funkcjonariusze podejmują interwencję. Mężczyzna, zdenerwowany sytuacją, że musi zapłacić rachunek w restauracji, rzucił się na policjantów z oddziałów prewencji. Szarpał się z nimi, próbował przewrócić funkcjonariusza i zmusić go do zaniechania czynności służbowych. Skuteczna interwencja policjantów doprowadziła do zatrzymania podejrzanego Arkadiusza Ś. 23-latek usłyszał zarzuty znieważenia policjantów, naruszenia ich nietykalności cielesnej oraz zmuszania do zaniechania czynności służbowych.

Policjanci z oddziałów prewencji, w trakcie służby na Białołęce, otrzymali zgłoszenie o tym, że jakiś mężczyzna awanturuje się w restauracji, ponieważ nie zamierza zapłacić rachunku. Funkcjonariusze natychmiast interweniowali. Na miejscu okazało się, że klient restauracji jest agresywny. Od razu rzucił się na policjantów, szarpał za mundur i wyzywał funkcjonariuszy. W pewnej chwili mężczyzna próbował przewrócić na ziemię jedengo z policjantów. Szybka i skuteczna reakcja mundurowych doprowadziła do zatrzymania młodego mężczyzny..

Arkadiusz Ś. trafił do policyjnej celi. Okazało sie, że mężczyzna jest pijany. Badanie alkomatem wykazało, że 23-latek miał dwa promile alkoholu w organizmie. Dochodzeniowcy z Białołęki,  po zebraniu materiału dowodowego, przedstawili podejrzanemu zarzuty dotyczące znieważenia policjantów, naruszenia ich nietykalności cielesnej oraz zmuszania do zaniechania czynności służbowych. Mężczyzna najprawdopodobniej odpowie jeszcze za szalbierstwo.

ms/aw

Powrót na górę strony