Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani za posiadanie marihuany

Data publikacji 27.09.2013

Policjanci z zespołu wywiadowczo- patrolowego, dzisiejszej nocy zatrzymali w Józefowie dwóch mężczyzn posiadających przy sobie marihuanę. Niemal w tym samym czasie w pobliżu Wiązowny, policjanci z warszawskiego wydziału wywiadowczo- patrolowego zatrzymali kierowcę bmw, u którego również po przeszukaniu ujawniono narkotyki.

Do policyjnych cel w otwockiej komendzie trafiło minionej nocy trzech mężczyzn. Około godziny 21.00 policjanci z zespołu wywiadowczo- patrolowego zwrócili w Józefowie uwagę na zaparkowany na jednej z bocznych ulic samochód marki citroen. Podczas jego kontroli funkcjonariusze z zespołu u 21- letniego mężczyzny, znaleźli w wewnętrznej kieszeni kurtki porcję marihuany, dodatkowo zawiniętą w chusteczkę higieniczną. Kolejną porcję z marihuaną znaleziono w portfelu należącym do 25- latka. Obaj mężczyźni pochodzą z województwa lubelskiego.

Niemal w tym samym czasie policjanci z warszawskiego wydziału wywiadowczo- patrolowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. U 28- letniego mieszkańca powiatu mińskiego, mundurowi odnaleźli w jego saszetce biodrowej porcję marihuany oraz dwie tzw. „fifki”.

Dalszą część nocy wszyscy trzej mężczyźni spędzili już w otwockim areszcie. Jeszcze dziś zostaną oni przesłuchani i usłyszą zarzuty wynikające z Ustawy o zapobieganiu narkomanii.

js

Powrót na górę strony