Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie wie skąd ma obraz, amfetaminę i poszukiwanego iPhona

Data publikacji 27.09.2013

Dzielnicowi z komendy w Otwocku zatrzymali 18-latka, przy którym odnaleziono amfetaminę oraz poszukiwanego iPhona. Ponadto zabezpieczono rzeczy, których pochodzenia chłopak „nie potrafił” wyjaśnić. Wśród nich znajdował się obraz Matki Boskiej z dzieciątkiem. Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób o pomoc w ustaleniu jego pochodzenia.

Dzielnicowi z otwockiej komendy w trakcie czynności służbowych zatrzymali 18-letniego mieszkańca Otwocka. Podczas kontroli młody mężczyzna próbował wyrzucić pudełko po papierosach. Policjanci w odrzuconym opakowaniu ujawnili niemal gram amfetaminy.

Jak ustalili mundurowi 18-latek często korzystał ze znajdującego się w podwórzu pomieszczenia magazynowego. Wewnątrz niego funkcjonariusze zabezpieczyli obraz z wizerunkiem Matki Boskiej, w ramie brązowo- żółtej o wymiarach 50 x 70 cm, lustro w ramie czarno- żółtej o wymiarze 55 x 90 cm oraz wieżę stereo marki Philips wraz z kolumnami. Ponadto policjanci odnaleźli poszukiwanego iPhona.

18-latek nie potrafił wytłumaczyć policjantom, w jaki sposób rzeczy te znalazły się w jego posiadaniu.

Mężczyzna został zatrzymany. Odpowie za posiadanie środków odurzających i przywłaszczenie poszukiwanego iPhona.

Oddzielną sprawą pozostaje wyjaśnienie pochodzenie obrazu, lustra i wieży stereo. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu ich właściciela proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Otwocku pod nr tel. 22 604 12 50 lub 22 779 40 91.

js/aw

Powrót na górę strony