Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali kolejnego włamywacza do pojazdu

Data publikacji 27.09.2013

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z północnopraskiej komendy zatrzymali podejrzanego o włamanie do mercedesa. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 23-letni Mariusz Z. może mieć związek jeszcze z innymi przestępstwami. Mężczyzna usłyszał łącznie pięć zarzutów - czterech kradzieży rowerów i kradzieży z włamaniem do pojazdu.

Pod koniec sierpnia br. właściciel mercedesa zgłosił włamanie do stojącego na ulicy Białostockiej auta. Z samochodu zginęło m.in. radio, ładowarka do telefonu, przetwornica, radio CB. Wartość strat pokrzywdzony oszacował na ponad 3 tys. złotych. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z Pragi Północ pracowali nad ustaleniem i zatrzymaniem podejrzanego. Z ich ustaleń wynikało, że przestępstwa mógł dokonać doskonale im znany Mariusz Z.

Policyjni wywiadowcy zatrzymali podejrzanego poza terenem dzielnicy Praga Północ. Mariusz Z. trafił do policyjnej celi. W trakcie zbierania materiału dowodowego przez mundurowych, okazało się, że 23-latek może mieć na sumieniu jeszcze inne przestępstwa. Mężczyzna usłyszał łącznie pięć zarzutów dotyczących kradzieży czterech rowerów i kradzieży z włamaniem do pojazdu działając w okresie recydywy. Podejrzany w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanych mu czynów i poddał dobrowolnie karze.

ms/aw


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.73 MB)

Powrót na górę strony