Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odrzucił narkotyki, myśląc że uniknie odpowiedzialności

Data publikacji 26.09.2013

Dwie fifki z marihuaną odrzucił Alan M., kiedy zauważył policyjny radiowóz. Policjanci obserwowali go od dłużej chwili i nie umknęło to ich uwadze. Teraz mężczyzna odpowie za posiadanie środków odurzających. Czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli, patrolując rejon gminy, zauważyli stojącego na terenie myjni samochodowej młodego mężczyznę. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło zachowanie mężczyzny, który bardzo nerwowo się rozglądał. Był tak spanikowany, że na widok podjeżdżającego radiowozu w ostatniej chwili odrzucił dwie fifki nabite suszem roślinnym.

Funkcjonariusze oczywiście to zauważyli. Jak się okazało, Alan M. miał powody do niepokoju, gdyż w fifkach była marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu.

Dziś zostaną przeprowadzone z jego udziałem czynności procesowe. Funkcjonariusze sprawdzą, gdzie kupował narkotyki oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Za posiadanie każdej ilości środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/hkk

Powrót na górę strony