Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamiast poszukiwanego w domu, marihuana w szufladzie i konopie na strychu

Data publikacji 25.09.2013

Policjanci z Rembertowa planowali zatrzymanie poszukiwanego listem gończym. Niestety nie zastali mężczyzny w mieszkaniu, natomiast zatrzymali jego dwóch synów. Podczas interwencji odkryli bowiem, że na strychu nastolatkowie najprawdopodobniej uprawiają konopie. Z kolei w szafce z bielizną jednego z nich stróże prawa odnaleźli zawiniątko z suszem roślinnym.

Policjanci z komisariatu przy ulicy Plutonowych otrzymali informację operacyjną, że jeden z poszukiwanych listem gończym może przebywać w swoim mieszkaniu.

Funkcjonariusze błyskawicznie udali się pod wskazany adres. Niestety mężczyzny nie zastali. W domu byli jedynie dwaj nastoletni synowie poszukiwanego. Podczas przeszukania mieszkania policjanci najpierw odnaleźli donicę z uprawą najprawdopodobniej konopi, a następnie w szafce z bielizną 19-latka zawiniątko z suszem roślinnym. Funkcjonariusze wszytko to zabezpieczyli, a braci zatrzymali.

Aktualnie trwają czynności, które mają na celu dokładne stwierdzenie, co zostało zabezpieczone u zatrzymanych chłopców. W dalszej kolejności, po zgromadzeniu kompletnego materiału dowodowego młodzi ludzie odpowiedzą za popełnione czyny.

ea/jw

Powrót na górę strony