Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzuty za kradzież rowerów

Data publikacji 26.09.2013

Policjanci z Żoliborza zatrzymali Jacka K., który poruszał się rowerem pochodzącym z kradzieży. Jak się okazało, 46-latek może mieć nie jeden skradziony rower na swoim koncie. Mężczyzna usłyszał zarzuty za kradzież trzech rowerów. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Żoliborscy funkcjonariusze podczas patrolu dzielnicy zauważyli mężczyznę poruszającego się rowerem. Policjanci postanowili wylegitymować mężczyznę i sprawdzić czy rower którym jedzie, na pewno należy do niego.

Jacek K. nie potrafił wyjaśnić skąd ma rower i czyją on jest własnością. Policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę i przewieźli do żoliborskiego komisariatu. Jak się okazało przeczucie nie myliło mundurowych, gdyż funkcjonariusze bardzo szybko dotarli do właściciela roweru.

Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do kradzieży 3 rowerów z terenu Żoliborza. Właściciele wycenili straty na kwotę prawie 3 500 złotych.

Dochodzeniowcy z komisariatu przy ulicy Rydygiera już przedstawili mu zarzuty za kradzież. Teraz Jackowi K. grozić może kara do 5 lat pozbawienia wolności.
eb/ij

Powrót na górę strony