Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Powitaliśmy nowego Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII

Data publikacji 25.09.2013

Podinspektor Jarosław Misztal od wczoraj jest Komendantem Rejonowym Policji Warszawa VII. Nowego szefa południowopraskiej komendy przedstawił kadrze kierowniczej inspektor Robert Szydło, I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji.

Wczoraj punktualnie o godzinie 14.30 w komendzie przy ulicy Grenadierów rozpoczęła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII. Naczelnik Wydziału Kadr stołecznej Policji, mł. insp. Robert Ostrejko odczytał rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII podinspektora Jarosława Misztala, dotychczasowego I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa I.

Inspektor Robert Szydło, I zastępca Komendanta Stołecznego Policji pogratulował powołanemu właśnie komendantowi rejonowemu i życzył mu wielu sukcesów w kierowaniu nową jednostką.  Komendant Rejonowy Policji Warszawa VII, podinspektor Jarosław Misztal podziękował za życzenia oraz zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania, jakim został obdarzony.

A oto kilka słów na temat dotychczasowej służby nowego komendanta.
Podinsp. Jarosław Misztal do Policji wstąpił w 1994 roku. Od początku związany jest z pionem prewencji. Pierwszych 11 lat spędził w Oddziale Prewencji Policji. Służbę rozpoczynał jak każdy od szeregowego policjanta. Z czasem został dowódcą plutonu, potem zastępca dowódcy kompanii, dowódcą kompanii, a pod koniec służby w OPP, pomocnikiem dowódcy jednostki. Od 2006 roku przeniesiony do dalszego pełnienia służby w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa I. W Śródmieściu piastował kolejno stanowiska: Zastępcy Naczelnika Sekcji Operacji Policyjnych, Naczelnika Sztabu, a od 2011Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa I, w 2012 roku mianowany na I Zastępcę Komendanta Rejonowego Policji Warszawa I.

Od wczoraj podinspektor Jarosław Misztal kieruje naszą jednostką. Wszyscy życzymy nowemu komendantowi jak najmniej problemów i ogromu satysfakcji z każdego dnia służby.
jw

Powrót na górę strony