Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trafił do aresztu za narkotyki

Data publikacji 25.09.2013

Ponad 120 porcji marihuany, 705 paczek papierosów i rower z zatartymi numerami zabezpieczyli policjanci z wydziału kryminalnego z północnopraskiej komendy. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie Marcina B. 26-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i posiadania papierosów bez polskich znaków akcyzy. Decyzją sądu Marcin B. trafił do aresztu na okres trzech miesięcy.

Z ustaleń, jakie posiadali policjanci z wydziału kryminalnego z północnopraskiej komendy wynikało, że w jednym z lokali na Pradze Północ mogą znajdować się narkotyki. W trakcie przeszukania obiektu, zabezpieczyli ponad 120 porcji marihuany. Okazało się, że w lokalu nie tylko znajdowały się narkotyki. Funkcjonariusze ujawnili 705 paczek papierosów i rower z zatartymi numerami. Kryminalni zatrzymali w tej sprawie podejrzanego Marcina B.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali na przesłuchanie do Prokuratury 26-latka. Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i posiadania papierosów bez polskich znaków akcyzy. Decyzją sądu Marcin B. trafił do aresztu na trzy miesiące. Policjanci ustalają, skąd u podejrzanego znalazł się rower z zatartymi numerami.
ms/ij


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.47 MB)

Powrót na górę strony