Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja z promilami i bez uprawnień

Data publikacji 24.09.2013

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 35-latek, który trafił w ręce policjantów z Mokotowa. Mężczyzna w takim stanie kierował mitsubishi oraz spowodował kolizję w rejonie skrzyżowania ulicy Czerniakowskiej i Witosa. Sylwester M. nie posiadał również prawa jazdy. Teraz odpowie za popełnione wykroczenia i przestępstwo. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.

Policjanci stołecznej „drogówki” zostali wezwani na ulicę Czerniakowską, gdzie doszło do kolizji drogowej. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierowca mitsubishi zderzył się z oplem, który stał na skrzyżowaniu, oczekując na zielone światło. Okazało się, że siedzący za kierownicą 35-latek nie posiada prawa jazdy i jest pijany. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

Policjanci zatrzymali Sylwestra M. Po wytrzeźwieniu mężczyzna został przesłuchany. 35-latek jest podejrzany o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara do 2 lat więzienia. Odpowie także za spowodowanie kolizji i brak uprawnień.

mb/aw

Powrót na górę strony