Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o pobicie zatrzymani

Data publikacji 24.09.2013

Policjanci z Raszyna i Nadarzyna zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o to, że pobili oni przypadkowo spotkane osoby. Poszkodowani trafili do szpitala. Zatrzymanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Około 23.30 w Raszynie przejeżdżająca obok patrolu kobieta powiadomiła o bójce w okolicach jednego z pubów. Z jej relacji wynikało, że w zdarzeniu bierze udział większa ilość osób. Natychmiast do pomocy została wezwana załoga z Nadarzyna.

Podczas przejazdu we wskazane miejsce funkcjonariusze zauważyli kilku mężczyzn, którzy przemieszczali się od strony lokalu. Policjanci ich wylegitymowali. Druga załoga w tym czasie zbierała informacje na miejscu. Od poszkodowanych, dowiedzieli się, że sprawcy pobicia oddalili się w grupie osób. Policjanci zanotowali rysopisy i przekazali je załodze legitymującej mężczyzn. Jak się okazało na tej podstawie zidentyfikowani zostali uczestnicy zdarzenia.

Osoby w wieku 32-34 lat zostały przewiezione do Komendy, gdzie zbadano ich trzeźwość. Wszyscy mieli ponad promil alkoholu w organizmie. Prokurator rejonowy w Pruszkowie zastosował wobec nich dozory policyjne.

 

dn/wz
 

Powrót na górę strony