Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za udzielanie narkotyków

Data publikacji 23.09.2013

Policjanci z Bemowa zatrzymali Mateusza J., który udzielał znajomemu narkotyki. Podczas kontroli, policjanci znaleźli przy nim ziele konopi, a w mieszkaniu ujawnili kolejne środki odurzające. Zatrzymany 23-latek usłyszał zarzuty za udzielanie narkotyków i posiadanie środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

Podczas patrolowania dzielnicy funkcjonariusze zauważyli na ulicy dwóch nerwowo zachowujących się mężczyzn. Wszystko wskazywało na to, że jeden z nich kupuje narkotyki od drugiego. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do działania. Podczas kontroli osobistej, u 23-letniego Mateusza J. policjanci znaleźli zawiniątko z zielem konopi. Bardzo szybko wyszło na jaw, że drugi z mężczyzn dostał narkotyki od Mateusza J. Obaj mężczyźni zostali przewiezieni do komisariatu przy ul. Raginisa.

W mieszkaniu 23-latka policjanci znaleźli jeszcze ponad 14 gramów ziela konopi. W prokuraturze rejonowej Mateusz J. usłyszał trzy zarzuty: udzielania narkotyków i dwa zarzuty posiadania środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

ea/jb
 

Powrót na górę strony