Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadł na dostawcę jedzenia

Data publikacji 23.09.2013

Intensywne działania policjantów z wydziału kryminalnego z północnopraskiej komendy doprowadziły do ustalenia i zatrzymania mężczyzny podejrzanego o rozbój. Z ustaleń, jakie posiadali funkcjonariusze, wynikało, że napastnik skierował gaz wobec pokrzywdzonego, po czym rzucił się na niego zabierając mu zamówioną żywność i napoje. Śledczy, po zebraniu materiału dowodowego, przekazali Artura R. na przesłuchanie do prokuratury. 18-latek usłyszał zarzut rozboju. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec sierpnia. Po zgłoszonym zdarzeniu policjanci z wydziału kryminalnego intensywnie pracowali nad ustaleniem podejrzanego o napaść na dostawcę żywności. Zamówione jedzenie miało trafić do lokalu znajdującego się na Pradze Północ. Z ustaleń, jakie posiadali funkcjonariusze, wynikało, że napastnik podbiegł do pokrzywdzonego w bramie, skierował gaz w jego stronę, a po chwili rzucił się na niego zabierając mu żywność i napoje.

Kryminalni dotarli do podejrzewanego mężczyzny. Artur R. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na postawienie podejrzanemu mu zarzutu rozboju. Decyzją prokuratora 18-latek został objęty dozorem policyjnym. Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą do 12 lat pozbawienia wolności.

ms/aw


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.66 MB)

Powrót na górę strony