Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rowerzysta z nogą w gipsie i ukrytą pod opatrunkiem...marihuaną

Data publikacji 20.09.2013

Policjanci z Otwocka, patrolujący dzisiejszej nocy ulice Józefowa zatrzymali 24-latka, jadącego rowerem pod wpływem alkoholu. Kierowanie rowerem utrudniał mu zarówno promil alkoholu, jak i założony na nodze gipsowy opatrunek. Podczas kontroli, funkcjonariusze właśnie pod opatrunkiem ujawnili porcję marihuany.

Do policyjnej celi trafił 24- letni mieszkaniec Józefowa, u którego podczas kontroli policjanci znaleźli porcję marihuany ukrytą pod opatrunkiem gipsowym założonym na nodze. Do jego zatrzymania doszło minionej nocy na jednej z ulic w Józefowie. Uwagę patrolujących miasto stróżów prawa zwrócił rowerzysta, którego styl jazdy mógł wskazywać, że znajduje się on pod wpływem alkoholu.

Początkowo chłopak tłumaczył, że spowodował to założony na jego nodze opatrunek gipsowy, lecz badanie wykazało, że w swoim organizmie rowerzysta ma niemal promil alkoholu. Jak by tego było mało, mundurowi podczas kontroli osobistej ujawnili, że 24- latek pod opatrunkiem gipsowym przewoził torebkę z porcją marihuany.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostaną mu przedstawione zarzuty zarówno za jazdę pod wpływem alkoholu, jak i za posiadanie środków odurzających.

js

Powrót na górę strony