Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 20.09.2013

Policjanci zwalczając przestępczość narkotykową sprawdzają każdą uzyskaną informację. Tak też było wczoraj, gdy funkcjonariusz zespołu kryminalnego wspólnie z komendantem komisariatu w Ożarowie Mazowieckim udali się do Macierzysza. Tam zatrzymali 17-letniego mieszkańca stolicy oraz zabezpieczyli znalezioną przy nim marihuanę i fifkę. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego otrzymali informację o miejscu, gdzie mogą przebywać osoby mające związek z przestępczością narkotykową. Postanowili to sprawdzić. Wczoraj w nocy kryminalny wspólnie z komendantem komisariatu w Ożarowie Mazowieckim udali się do miejscowości Macierzysz. Tam zatrzymali 17-letniego mieszkańca Warszawy.

Podczas kontroli policjanci ujawnili susz roślinny oraz fifkę, którą mężczyzna trzymał w kieszeni kurtki. Zabezpieczoną substancję sprawdzili narkotesterem. Badanie wykazało, że jest to marihuana. Funkcjonariusze zatrzymali 17-latka. Teraz młody mężczyzna odpowie przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/ego/

Powrót na górę strony