Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W autobusie z marihuaną

Data publikacji 20.09.2013

Wywiadowcy z komendy przy ulicy Grenadierów zatrzymali 19-letniego Krystiana J., który jadąc autobusem miał przy sobie działkę narkotyków. Policjanci zostali zaalarmowani przez stojące na przystanku osoby, które widziały, jak młodzi mężczyźni zażywają środki odurzające oczekując na autobus. Teraz zatrzymany odpowie za popełnione przestępstwo przed sądem.

Tuż po godzinie 23.00 wywiadowcy otrzymali informację, że na jednym z przystanków autobusowych dwaj mężczyźni najprawdopodobniej zażywają narkotyki.

Funkcjonariusze natychmiast zareagowali. Okazało się że wskazane osoby wsiadły do autobusu. Stróże prawa podjęli interwencję podczas kiedy autobus zatrzymał się na przystanku. Młodzi ludzie nie kryli zaskoczenia, nie spodziewali się że będą musieli opuścić autobus. Podczas dalszych czynności policjanci ujawnili, że 19-letni Krystian J. ma przy sobie marihuanę. Narkotyk został zabezpieczony, a mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Dziś 19-latkiem Zajma się policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową. Za popełnione przestępstwo Krystian J. odpowie przed sądem.

jw
 

Powrót na górę strony