Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za uszkodzenie ciała swojej partnerki

Data publikacji 20.09.2013

Policjanci z Legionowa zatrzymali 30-letniego Tomasza B. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna pobił swoją konkubinę. Za spowodowanie obrażeń ciała u kobiety, grozić mu może kara do 5 lat więzienia.

Jak tylko do policjantów z legionowskiej komendy dotarła wiadomość o pobiciu młodej kobiety na jednym z legionowskich osiedli, od razu zaczęli wyjaśniać okoliczności sprawy. Wszystko wskazywało na to, że podejrzanym o pobicie był bliski jej człowiek, z którym mieszkała.

Policjanci ustalili, że najprawdopodobniej nie był to odosobniony przypadek agresywnego zachowania. Złość narastała w mężczyźnie szczególnie po wypiciu alkoholu. Wówczas to, wszczynał awantury, szarpał i popychał ją.

Kobieta milczała, aż do momentu, kiedy w połowie lipca Tomasz B. dotkliwie ją pobił. Od tego momentu mężczyzna ukrywał się przed Policją.

W minioną środę kryminalni mając informację, gdzie ukrywa się 30-latek pojechali go zatrzymać. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął uciekać. Po krótkim pościgu został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Wczoraj Tomasz B. usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozić może mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Przyznał się do zarzutu i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.
ek/ij

Powrót na górę strony